• Avescon
  • Avescon
  • Avescon
  • Avescon
  • Avescon
  • Avescon
Dünya Çapında Teslimat
Avescon Elektrik uzman kadrosuyla yüklenmeye hazır hale gelmiş siparişlerini; müşterilerine gereken desteği vererek dünyanın her tarafına kara yolu, deniz yolu ve hava yolu ile gönderebilmektedir.
Kaliteli Ürünler
Avescon Elektrik olarak en iyi kalitedeki ürünleri tüm dünya pazarlarına tedarik etmekte ve uzun yıllardır dünya çapındaki projelere deneyim ve teknik uzmanlığımızı kullanarak partnerlerimize gereken desteği vermekteyiz.
Sık Sorulan Sorular
Avescon Elektriğin kurulma amacı nedir?
Hakkımızda

Küreselleşme sonucu ekonomik sınırların kalkması ucuz ve kaliteli ürünlerin yanısıra yeni teknolojilerin takibini zorunlu hale getirmiştir. Piyasanın arz ve taleplerine mevcut yapılar ile cevap vermenin yetersiz kalması satış ve pazarlama da yeni ve hızlı adapte olan yapılara ihtiyaç doğurmaktadır. Bu tespite uygun olarak pazarlama stratejisini hizmet kalitesi ve çözüm sunma odaklı olarak sağlamayı vizyon edinen ve bu doğrultuda Elektrik ve enerji sektöründe A.G. ve O.G. Elektrik malzemelerinin yurt içinde ve yurtdışında pazarlama ve satışını yürüten AVESCON ELEKTRİK; teknik birikimi ve deneyimi yüksek personeli ile pazarın ihtiyaçlarına uygun lojistik ve taahhüt hizmetlerini yerine getirmek amacıyla altyapısını sürekli yenileyerek yoluna devam etmektedir AVESCON ELEKTRİK alanında bir marka olmanın yanı sıra, engin tecrübeleri sayesinde üretici ile toptancı ve son kullanıcı arasında ekonominin reel şartlarını yerine getirerek değişimi, yenilenmeyi, müşteri devamlılığı ve memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir. AVESCON ELEKTRİK olarak yurtiçinde ve yurt dışında sektörümüzde coğrafik, lojistik ve finansal tüm avantajları müşterilerimiz lehine kullanarak büyümeyi ve bir dünya markası olmayı hedefliyoruz.